Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

תשובה.......

Go down

תשובה.......

הודעה  Aviadz on Sun Nov 04, 2012 1:20 pm

בוא נאמר שהם לא ממש הסתדרו לאחרונה.

בכל אופן לגבי שדרוג של הדלתות, מה שדרגת שיצא לך כל כך זול (2400 ש"ח)

_________________
אתר הקבוצה הצרכנית - גן המושבות

www.GanAmoshavot.Col.li

רכישה קבוצתית לתכולת הבית

affraid

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188
Join date : 12.01.12

צפה בפרופיל המשתמש https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

Re: תשובה.......

הודעה  Rulf on Mon Nov 05, 2012 2:38 am

Aviadz כתב:בוא נאמר שהם לא ממש הסתדרו לאחרונה.

בכל אופן לגבי שדרוג של הדלתות, מה שדרגת שיצא לך כל כך זול (2400 ש"ח)

שדרגתי משקופים לברסלונה וצוהרים בחדרי אמבטיה + תוספת נעילה שקטה

Rulf

מספר הודעות : 10
Join date : 18.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: תשובה.......

הודעה  Aviadz on Thu Nov 08, 2012 5:29 pm

אם שידרגת רק משקופים וצוהר, המחיר הגיוני.

המחיר הגבוה אותו ציינת הגיוני עבור שידורג כל הדלת כולל מילוי פלקסבורד.

_________________
אתר הקבוצה הצרכנית - גן המושבות

www.GanAmoshavot.Col.li

רכישה קבוצתית לתכולת הבית

affraid

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188
Join date : 12.01.12

צפה בפרופיל המשתמש https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה