קבוצה צרכנית לרכישת תכולת הבית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptyMon Oct 21, 2013 9:18 am על ידי catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptyMon Oct 14, 2013 5:34 pm על ידי a0506800201

» השכרת מחסן
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptyThu Jul 11, 2013 7:53 pm על ידי אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptySun Jul 07, 2013 6:52 pm על ידי adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptyWed Jun 26, 2013 12:00 am על ידי ariel1234

» מזנון לסלון
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptyMon Feb 25, 2013 6:29 pm על ידי doronryt5ry7

» חניה להשכרה
בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... EmptyTue Feb 12, 2013 7:54 pm על ידי lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 22 בתאריך Mon Jun 08, 2020 3:58 pm

בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים...

2 posters

Go down

בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... Empty בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים...

הודעה  Aviadz Sun Apr 08, 2012 8:11 pm

בחודש וחצי האחרונים פיר האשפה נסתם 5 פעמים.

בכל אותם פעמים הצלחנו לבקש מתדהר שיעזרו בשחרור פיר האשפה.

פיר האשפה נסתם לא בגלל פועלי בניין אלא בגלל דיירים שלא מגלים אכפתיות ושכנות מקובלת בבניין משותף.

קרטונים, חומרי בניין, קירות גבס וכל פסולת בניין נזרקו לפיר האשפה.

לא נעים לראות דיירים שמתעצלים לרכז את כל פסולת הבניין בזמן השיפוץ וזורקים לפיר האשפה.

גם לא נעים לראות קרטונים של מוצרים חדשים שרכשו בפיר האשפה.

חברת הניהול לא תפנה יותר לתדהר על מנת לפנות את פיר האשפה והדייר שיתפס יישא בעלות פינוי פיר האשפה הסתום וכמו כן גם כל אחד מאיתנו יישא בעלות.

לתשומת ליבכם.

אביעד

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188

https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... Empty Re: בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים...

הודעה  NewDude Sun Apr 08, 2012 11:32 pm

אני מבין שלפעמים זה קשה לאסוף את זה ויש הרבה קרטונים וניילונים, אבל עדיף להשאיר את זה במסדרון מאשר לזרוק את זה לפיר האשפה.
אני עברתי את זה ואני יודע שזאת טרחה ללכת לצפרדע בחוץ אבל אין הרבה ברירות... תחשבו מה זה גורם לדיירים שגרים בבניין ורוצים לזרוק את הזבל שלהם ורואים שלטים של פיר אשפה מקולקל.
אם כל אחד ואחד מאיתנו לא ישמור על הבניין אף אחד לא ישמור, כי אם כל אחד יחשוב על עצמו ועל הטירחה זה מה שיהיה:

*סתימה מידי יום בפיר אשפה, האשפה בבית תסריח ונאלץ לרדת לצפרדע בשביל לזרוק אפשה של שקית זבל בכל פעם
* אנשים יזרקו פסולת / לכלוך / ניירות ברחבי הבניין והבניין החדש שעברנו אליו יהפוך למלוכלך... כי אנשים יגידו לעצמם גם ככה זה מלולכלך אז למה שנהיה פרייארים וגם הם ילכלכו.
* באיזור הדואר - נא לא לזרוק את הפרסומות והדואר שלא רלוונטי על הרצפה, לזרוק בבית או להניח במרוכז מעל התיבות - אבל לא על הרצפה.
* לדאוג למסדרון שלכם למעליות ולבניין.

כל אחד צריך להוות דוגמה בשביל אחרים ורק כך נוכל לגור בהנאה מקסימלית.

NewDude

מספר הודעות : 107

חזרה למעלה Go down

בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים... Empty Re: בקשה קטנה מכל הדיירים שתחסוך לכולנו אלפי שקלים...

הודעה  Aviadz Sun Apr 08, 2012 11:38 pm

NewDude כתב:אני מבין שלפעמים זה קשה לאסוף את זה ויש הרבה קרטונים וניילונים, אבל עדיף להשאיר את זה במסדרון מאשר לזרוק את זה לפיר האשפה.
אני עברתי את זה ואני יודע שזאת טרחה ללכת לצפרדע בחוץ אבל אין הרבה ברירות... תחשבו מה זה גורם לדיירים שגרים בבניין ורוצים לזרוק את הזבל שלהם ורואים שלטים של פיר אשפה מקולקל.
אם כל אחד ואחד מאיתנו לא ישמור על הבניין אף אחד לא ישמור, כי אם כל אחד יחשוב על עצמו ועל הטירחה זה מה שיהיה:

*סתימה מידי יום בפיר אשפה, האשפה בבית תסריח ונאלץ לרדת לצפרדע בשביל לזרוק אפשה של שקית זבל בכל פעם
* אנשים יזרקו פסולת / לכלוך / ניירות ברחבי הבניין והבניין החדש שעברנו אליו יהפוך למלוכלך... כי אנשים יגידו לעצמם גם ככה זה מלולכלך אז למה שנהיה פרייארים וגם הם ילכלכו.
* באיזור הדואר - נא לא לזרוק את הפרסומות והדואר שלא רלוונטי על הרצפה, לזרוק בבית או להניח במרוכז מעל התיבות - אבל לא על הרצפה.
* לדאוג למסדרון שלכם למעליות ולבניין.

כל אחד צריך להוות דוגמה בשביל אחרים ורק כך נוכל לגור בהנאה מקסימלית.

קיבלת LIKE king

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188

https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics