קבוצה צרכנית לרכישת תכולת הבית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptyMon Oct 21, 2013 9:18 am על ידי catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptyMon Oct 14, 2013 5:34 pm על ידי a0506800201

» השכרת מחסן
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptyThu Jul 11, 2013 7:53 pm על ידי אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptySun Jul 07, 2013 6:52 pm על ידי adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptyWed Jun 26, 2013 12:00 am על ידי ariel1234

» מזנון לסלון
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptyMon Feb 25, 2013 6:29 pm על ידי doronryt5ry7

» חניה להשכרה
פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל EmptyTue Feb 12, 2013 7:54 pm על ידי lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנם 2 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -2 אורחים

אין

[ View the whole list ]

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 22 בתאריך Mon Jun 08, 2020 3:58 pm

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל

3 posters

Go down

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל Empty פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל

הודעה  ענת0511 Tue May 22, 2012 1:29 am

1. איפה ממוקמים הפחים בבבנין 2? אתמול חיפשתי ולא מצאתי. לדעתי זאת גם הסיבה שהספקים לפעמים משאירים זבל מחוץ לביניין. אולי כדאי שישימו שלט ברור בלובי איפה הפחים שכולם ידעו.
2. דבר נוסף - למה הנברשת שבלובי בניין 2 דולקת גם במהלך היום - יש עליה מלא נורות לא חסכוניות - למה אנחנו צריכים לשלם על זה?
3. למה תאורות חירום לא דולקות בקומות? מאד חשוך שיוצאים מהמעלית. מה צריך לעשות שהן כן תדלקנה?
4. כל כמה זמן אמורים לנקות את הלובי ואיזור של המחסנים? די מטונף שם.
5. למה יש מדבקות מכוערות על פיר זבל שהוא סתום? האם הוא באמת סתום? למה חברת נקיון לא יכולה לתלות משהו יותר נורמלי.
6. למה לא שמים שמות חרוטים על תיבות הדואר? למה כל אחד צריך לרשום לעצמו בכתב לא אחיד. האם לא חברת ניהול צריכה לדאוג לזה?

ענת0511

מספר הודעות : 34

חזרה למעלה Go down

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל Empty Re: פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל

הודעה  Aviadz Tue May 22, 2012 12:55 pm

ענת0511 כתב:1. איפה ממוקמים הפחים בבבנין 2? אתמול חיפשתי ולא מצאתי. לדעתי זאת גם הסיבה שהספקים לפעמים משאירים זבל מחוץ לביניין. אולי כדאי שישימו שלט ברור בלובי איפה הפחים שכולם ידעו.
2. דבר נוסף - למה הנברשת שבלובי בניין 2 דולקת גם במהלך היום - יש עליה מלא נורות לא חסכוניות - למה אנחנו צריכים לשלם על זה?
3. למה תאורות חירום לא דולקות בקומות? מאד חשוך שיוצאים מהמעלית. מה צריך לעשות שהן כן תדלקנה?
4. כל כמה זמן אמורים לנקות את הלובי ואיזור של המחסנים? די מטונף שם.
5. למה יש מדבקות מכוערות על פיר זבל שהוא סתום? האם הוא באמת סתום? למה חברת נקיון לא יכולה לתלות משהו יותר נורמלי.
6. למה לא שמים שמות חרוטים על תיבות הדואר? למה כל אחד צריך לרשום לעצמו בכתב לא אחיד. האם לא חברת ניהול צריכה לדאוג לזה?

תשובות...

1. הפחים ממוקמים מאחורי הבניין, אין צורך בשלטים כיוון שכל הבניין נהיה פרסומת אחת עומדת, חדר קרטונים נמצא בתוך הבניין מי שלא בטוח במקומו יכול לצור קשר עם שמחה.
2. אם הנברשת דולקת במהלך היום אכן בזבוז חשמל מיותר במידה וכך הדבר שמחה הוא איש הקשר כדי לפתור את העניין.
3. למה הכוונה תאורת חירום לא דולקת? בכל לובי קומתי יש תאורה הניתנת להדלקה ושילוט תאורת חירום, אם יש תאורת חירום לא דולקת, שמחה הוא הכתובת.
4. לוביים מנוקים כפעמיים בשבוע, ידוע לי על אזור המחסנים, אישית בקשתי שגם אותו ינקו, אני מציע גם פה לפנות לחברת הניהול ולבקש את נקיון קומת המחסנים.
5. פיר הזבל היה סתום, אף אחד לא טרח להוריד את הפתקים, אפשר להשתמש בפיר האשפה - אך בזהירות!
6. שמות החרוטים היה צריך להיות פועלו של חברת הניהול, לצערינו חברת הניהול לא ממש מנהלת את המתחם ובבניין 1 יזמו פעולה להתקנת שמות לתיבת הדואר.
גם אנחנו נעשה זאת אך לא בשלב זה.

בכל אופן, הדברים שהועלו כאן הם דברים שצרכים להעלות בפני "שמחה" מחברת הניהול.
אני מציע שכך ייעשה.

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188

https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל Empty פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל

הודעה  ענת0511 Wed May 23, 2012 12:53 am

גם ככה כל הלובי מלא הודעות מדפים ממש מגעילים. אני לא מבינה למה חברת ניהול לא יכולה לתלות משהו יותר מסודר. עוד הודעה על פחי זבל לא תפריע - זה רק יכול לעזור לספקים שמחפשים פח זבל ולא מוצאים וכמובן גם לנו.
מה המייל של שמחה. אני אפנה אליו. מה שכן, כל הנושא של התאורה בלובי וניקיון צריך לבוא מוועד הבית גם כן.
מה לגבי עציצים בלובי - הולכים לשים משהו?
כמה זמן עוד נותר לנו עם חברת ניהול המדהימה הזו? זה ממש מתסכל לעבור לדירה חדשה בכזה בניין לא מתוחזק.
וגם מתי תהדר יצאו כבר מהבניין? נמאס לראות את הבלגן של כל הפועלים.
למה מנקים רק פעמיים בשבוע? מה עושים בשאר הימים? למה לא מנקים כל יום קצת בצורה יותר יסודית?

ענת0511

חזרה למעלה Go down

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל Empty Re: פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל

הודעה  Aviadz Wed May 23, 2012 3:17 am

ענת, טענותייך מובנות לי אך כאשר בכל שבוע יש 2 - 3 משפחות ואולי ויתר שעוברות הבניין ימשיך להיות מטונף.
אין מנוס מאשר להמתין לנקיון יסודי שייערך לאחר שיאוכלסו רוב רובם של הדיירים.
אין טעם לבצע נקיון יסודי כאשר למחרת יהיה לכלוך ושריטות במעליות איתם נצטרך לחיות כל החיים.
סבלנות היא הדבר המינמלי שמצריך מכם הדיירים.

נושא חברת הניהול נבדק אנו מקווים לעדכן בהתאם.
במידה ויש בעיות כפי שרשמתי באשכול הקודם יש את חברת הניהול ויש את תדהר, ניתן להפנות אליהם בעיות.

אשלח לך מחר את המייל של שמחה, במידה ושכחתי שלחי לי מייל תזכורת

אביעד

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188

https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל Empty נקיון

הודעה  ענת0511 Wed May 23, 2012 3:27 am

אני נוטה לא להסכים איתך. אין קשר בין המשפחות שעוברות לבין בדלי הסיגריות והזבל שיש ליד המחסנים.
גם לא מדובר על הנקיון יסודי, אלא על בסיסי ביותר. ראיתי שקית זבל תלויה על הדלת שלידי המעליות של -1 כבר כמה ימים. נראה לי היא עדיין תלויה שם. ראיתי איך מנקים את הרצפה בקומות מחסנים - נהם אפילו לא משתמשים בחומרי ניקוי אלא סתם מושכים מים ולכלוך ממקום למקום ואז מוצאים את כל הזבל עם המיים לחניון.
גם את המודעות של הפיר - מישהו צריך להוריד. אבל כמו שאמרת, כל זה אני אכתוב לשמחה..

ענת0511

חזרה למעלה Go down

פחים בבנין 2 + תאורה בלובי + תאורה חרום בקומה + תיבות דואר + פיר זבל Empty נקיון

הודעה  zalman shalom Wed May 23, 2012 11:43 am

אני מסכים עם ענת בכל. כמו כן אני יצרתי קשר עם שמחה לגבי זה שלא מנקים בכלל את המדרגות מהקרקע ועד למחסנים.מרוב לכלוך שלא נוקה אף פעם. יש צורך לקרצף ולשפשף את המדרגות.כאשר אמרתי זאת לשמחה הוא אמר לי שזה באחריות משה!!! שזה לא נכון.אז לידיעת כולם שמחה לא כל יכול לעשות הכל וכנראה זה גדול עליו ולכן הוא לא מתפקד טוב.

zalman shalom

מספר הודעות : 19

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics